KONTAKT TELEFONICZNY

 PL + 48 733 577 006

 UK + 44 793 698 5074        

Przewóz zwierząt do i z Wielkiej Brytani

Witamy serdecznie wszystkich właścicieli zwierząt, którzy chcą wreszcie mieć swoich pupili przy sobie i decydują się na przewóz swoich podopiecznych drogą lądową.

Firma obok przewozu paczek i przeprowadzek zajmuje się także przewozem zwierząt na terenie całej Unii Europejskiej.
Jesteśmy jedną z niewielu polskich firm która tak profesjonalnie zajmuje się międzynarodowym przewozem zwierząt.

W trakcie podróży nasz personel zapewnia opiekę: spacery, karmienie, pojenie, utrzymywanie czystości w klatkach i odpowiedniej temperatury w pojeździe.

Cena za transport zwierzaka jest ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju, wielkości i miejsca skąd i dokąd ma być przywiezione zwierzę.
W zależności od potrzeb naszych klientów oraz wcześniejszego zgłoszenia, datę i termin przewozu zwierzaka również ustalamy z klientem indywidualnie.

Podstawowym wymogiem w tej usłudze jest posiadanie niezbędnych dokumentów czworonoga przez właściciela lub opiekuna, obecność opiekuna podczas transportu nie jest wymagana. Zwierzęta przewożone są zgodnie z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej.

 

Poniżej znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące przewozu zwierząt domowych do i z Wielkiej Brytanii obowiązujące od 1 stycznia 2012                             1 – Zadbaj o to, aby Twój lekarz weterynarii wystawił specjalny paszport dla zwierzaka, w którym będą odnotowane wszelkie szczepienia.

  2 - Zwierzę musi mieć wszczepiony znak identyfikacyjny w postaci elektronicznego mikroczipa.
Możesz wyposażyć swoje zwierzę w mikrochip w każdej chwili, ale trzeba to zrobić zanim zostanie zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Upewnij się, że numer mikroczipa jest poprawnie zapisany przez lekarza weterynarii w paszporcie zwierzęcia.

 3 - Po zaczipowaniu zwierzę musi zostać zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Zrób to jeszcze raz, nawet jeśli Twój zwierzak już ma aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Młodsze zwierze nie będzie wpuszczone do Uk. Granicę Wielkiej Brytanii możesz przekroczyć dopiero 21 dni od daty szczepienia.

4 - Leczenie tasiemca (dotyczy tylko psów) - przed wjazdem do Wielkiej Brytanii, wszystkie psy muszą zostać poddane leczeniu przeciwko temu pasożytowi ( podanie tabletki). Leczenie musi zostać przeprowadzone nie wcześniej niż 24 godziny i nie później niż 120 godzin przed planowanym przyjazdem do UK. Nie ma natomiast obowiązkowego wymogu odkleszczenia.